Villa Mar Gale

  • Wi-Fi
  • Utendørs svømmebasseng
  • Tilgang til stranden
  • Golfbane
  • Klimaanlegg

Villa Mar Gale nær Gale og tilbyr en terasse med utsikt over sjøen.

Tilbring dagen på å glede deg over windsurfing, vandring og sykling, samt et eget svømmebaseng.

Gjestene er velkomne til å lage mat i et kjøkken

På dette hotellet befinner du deg 3 km fra Albufeira marina og 5 km fra Gamlebyen plass i Albufeira. Snack Bar Coelha Dois bar ligger 350 meter fra stedet. Villaen ligger et par minutter med bil fra Arrifes strand. Villa Mar Gale ligger 250 meter fra Rotunda.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Villa Mar Gale Albufeira
Villa Cantinho By Intiholidays
pris kun for mobil

Villa Cantinho By Intiholidays

8.6
Fabelaktig 14 anmeldelser
345 m fra overnattingsstedet
USD 543 USD 489
per natt
Grandma'S Beach Villa
pris kun for mobil

Grandma'S Beach Villa

352 m fra overnattingsstedet
USD 600 USD 540
per natt
Villa Veiga - Luxury Modern Design With Large Beautiful Garden
pris kun for mobil

Villa Veiga - Luxury Modern Design With Large Beautiful Garden

358 m fra overnattingsstedet
USD 915 USD 824
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vindsurfing
    • Vandring
    • Sykling
    • Golfbane
    • Yoga klasse

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Tilgang til stranden
    • Grillfasiliteter

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Hagemøbler

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Villa Mar Gale?
      Restauranter i nærheten av Villa Mar Gale inkluderer Snack Bar Coelha Dois og Pastelaria Colibri II.
    • Har Villa Mar Gale basseng?
      Ja, gjester i Villa Mar Gale kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Villa Mar Gale Albufeira

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk